Агроіндрустрія України

Битва за НАУ: чи доб’ється справедливості Володимир Ісаєнко – ректор, за яким горою стоять трудовий колектив, студенти і всі небайдужі до української освіти та авіації громадяни?

Битва за НАУ: чи доб’ється справедливості Володимир Ісаєнко – ректор, за яким горою стоять трудовий колектив, студенти і всі небайдужі до української освіти та авіації громадяни?
148041 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національний авіаційний університет (НАУ) – це один із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі, в якому навчається близько 25 тисячі студентів, серед яких майже 1500 іноземців з 55 країн світу. Ректор університету – кандидат технічних наук, доктор біологічних наук, професор, Академік Академії наук вищої школи України, Заслужений працівник освіти України - Володимир Миколайович Ісаєнко.

Саме дані пана Володимира Ісаєнко, як ректора, наразі, вказані в довідці університету, і на нашу думку, а також операючись на підтримку трудового колективу, студентів і всіх небайдужих до української освіти та авіації громадян – так повинно бути й надалі.

Вище ми вказали, що пан Ісаєнко в довідці НАУ числиться «наразі» як ректор, і можливо зафіксована нами інформація у формі скріншоту вже найближчим часом зміниться. Та фактично, корекція букв на сайті НАУ, аж ніяк не змінить того, що саме Володимира Ісаєнко й надалі активно підтримуватимуть і обговорюватимуть саме як ректора.   

А тепер щодо самих змін. Нагадаємо, що відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України від 07 жовтня 2020р. №342-к до виконання обов'язків ректора Національного авіаційного університету приступив доктор технічних наук, професор Хращевський Рімвідас Вілімович.

Цей наказ за підписом т.в.о Міністра Освіти і науки з першого ж дня викликав колосальне обурення серед громадськості. В свою чергу, звільнений Володимир Ісаєнко отримав колосальну підтримку від трудового колективу, студентів, небайдужих людей та заклики боротись і оскаржувати своє незрозуміле і безпричинне звільнення. Приміром, відкривши сторінку пана Ісаєнко в соціальній мережі Фейсбук перейшовши до коментарів під його викладеним постом ми побачили більше півтори сотні теплих слів в його підтримку, а також заклики у боротьбі до відновлення на посаді.

І такі теплі слова підтримки є у кожному пості ректора Володимира Ісаєнко.

Також, окремо варто відзначити  ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, який бореться за свого законного ректора Володимира Ісаєнко, і закликає вище державне керівництво втрутивсь у цей «безпредєл» довкола НАУ:

 Скріншот: facebook.com

Впевнені, що за такої колосальної підтримки Володимир Ісаєнко вже найближчим часом повернеться у своє законне крісло ректора НАУ. А до цього вже навіть зроблені перші важливі кроки. Так,  Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва 23 жовтня припинено незаконні спроби т.в.о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета змінити керівництво Національного авіаційного університету.

Зокрема, зупинено дію наказу МОН України № 342-к від 07 жовтня 2020 року «Про виконання обов'язків ректора» та заборонено призначати виконуючого обов'язки ректора НАУ, а також вчиняти будь-які інші дії щодо покладення обов'язків ректора на будь-яку особу. «Ухвала є виконавчим документом та підлягає негайному виконанню», – чітко сказано у п.5 Ухвали суду. І ще одне важливе у приписі – «Оскарження ухвали не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи»

Будь-які особи, які ПЕРЕШКОДЖАТИМУТЬ діяльності чинного т.в.о. ректора НАУ Артура Гудманяна, на переконання старшого партнера ЮФ «Ілляшев та Партнери», заслуженого юриста України Романа Марченка, «підлягатимуть кримінальній відповідальності за ст. 382 Кримінального кодексу «Невиконання судового рішення», що карається позбавленням волі на строк до вoсьми років». А оприлюднене відео є юридичним підтвердженням того, що Рімвідаса Хращевського було вчасно про це попереджено.

Перший крок уже зроблено – але по іншому й бути не могло, адже Володимир Ісаєнко є законним ректором Національного авіаційного університету.

Ми в свою чергу, від імені редакції солідарні із колосальною кількістю людей, тому також виражаємо щирі слова підтримки Володимиру Миколайовичу Ісаєнко!

А також звертаємось до Президента України Володимира Олександровича Зеленського із закликом негайно втрутитись у ситуацію довкола НАУ та взяти її під особистий контроль.

«ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ ! - ЗАХИСТІТЬ МАЙБУТНЄ НАШОЇ КРАЇНИ!»

Теги: НАУ,Володимир Ісаєнко,Володимир Миколайович Ісаєнко,Національний авіаційний університет,Ілляшев та Партнери,Артур Гудманян,авіація,Сергій Шкарлет,ректора Володимир Ісаєнко
Автор: admin.politica.com.ua

© 2020 agroindustry.info

Мої відео