Агроіндрустрія України

Журналісти стали володарями “Кубка Дніпра”

118759 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Дніпрі вперше відбувся матч, у якому змагалися ветерани футбольного клубу “Дніпро” та українські журналісти. Змагання під назвою “Кубок Дніпра” мало на меті підтримати дітей-переселенців зі Сходу України.

Команди грали на дніпровському стадіоні “Олімпійські резерви”.  Серед журналістів – представники як національних, так і регіональних засобів масової інформації з усієї країни. Ольга Ветак, президентка “Збірної журналістів”, каже, її колектив у благодійних матчах проти ветеранів, політиків та військових бере участь з 2016 року.

“Мета таких благодійних матчів, насамперед допомога дітям. Дітям незахищених категорій, дітям-переселенцям зі Сходу України. На наші матчі приходять такі дітки. Вони завжди отримують футбольні подарунки”, - пояснює президентка команди “Збірна журналістів України” Ольга Ветак.

На 32-й хвилині першого тайму гол забивав гравець збірної журналістів Вадим Дробашко. Втім суперники не здалися, і вже на 37-й хвилині Дмитро Котик зрівнює рахунок – завдяки влучному одинадцятиметровому удару. Ворота ветеранів захищає легендарний Валерій Городов – чемпіон та володар Кубку СРСР, призер чемпіонатів України та Марокко.

"Журналісти - дуже хороша команда, професійна. Добре працюють з м'ячем. Швидко рухаються. А розмовляють ще краще", - каже гравець команди ветеранів ФК “Дніпро” Валерій Городов.

У другому таймі матчу Костянтин Павлюченко вивів ветеранів вперед, і тепер вже журналістам довелося відіграватися. Що й зробив  дніпрянин Дмитро Тимохін після передачі В’ячеслава Шевчука. Після завершення основного часу табло зафіксував рахунок 2:2. Далі – серія пенальті. Більш влучними виявилися медійники — 4:2. Вони і стали володарями “Кубка Дніпра”. Втім, ветерани не засмутилися.

“Та все супер! Взагалі, чудово! Я вважаю, що потрібно більше робити таких заходів”, - зізнався гравець команди ветеранів ФК “Дніпро” Олександр Грицай

Організатори запевнили, “Кубок Дніпра” віднині стане традиційним.