Агроіндрустрія України

Російський авторитет розповів шокуючі подробиці кримінального минулого власника пвк вагнера пригожина

Російський авторитет розповів шокуючі подробиці кримінального минулого власника пвк вагнера пригожина
67579 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мережею шириться відео, де російський кримінальний авторитет на прізвисько “Саша Кураре” заявляє, що під час перебування за гратами євгеній пригожин належав до касти так званих “опущених”. І що Кураре особисто здійснював з ним такі дії сексуального характеру, які однозначно свідчать про це, йдеться в матеріалі видання “Поштар”.

За російськими кримінальними законами перебувати за одним столом, не те що підкорятися, подібним особам – суворо заборонено. І будь-хто, хто погоджується вступати до лав пвк вагнера сам стає “опущеним” та “півником”.

Це відео було сьогодні опубліковано в російських антивоєнних пабліках та на деяких каналах в YouTube.

Також російський кримінальний авторитет призначив так звану “стрілку” пригожину та будь-кому, хто захоче заперечити сказані ним слова. І нагадав, що для кримінальника брати до рук зброю та йти воювати – суворо заборонено їх кодексом честі.

novyny.org

Теги: авторитет,Російський авторитет ,Російський авторитет розповів шокуючі подробиці кримінального минулого власника пвк вагнера пригожина,шокуючі подробиці кримінального минулого власника пвк вагнера пригожина,шокуючі подробиці пригожина,пвк вагнер пригожин,пвк вагнер ,ПВК Вагнер,Пригожин,Саша Кураре,Кураре
Автор: wikibazacom

© 2020 agroindustry.info

Мої відео